13. února 2008

"Flirtování" se Šnekem

Šnečku,šnečku,vystrč růžky,
dám ti krejcar na tvarůžky
a troníček na tabáček
bude z tebe hajdaláček.

...Takto nějak bych uvedl dnešní pokračování mé maratonské přípravy. Souvisí trochu s předchozím, zatím neuveřejněným dílem (jsem magor, vím to, ale neléčím se). Motivace, k běhu atd.
Mezi runblogery známý meteorolog, zvaný Šnek, nám oznámil, že přechází do druhé fáze nekouření, to je kouřit málo. Sám se považuji za nekouřícího kuřáka, abstinuji od září 2007, s jedním malým zakolísáním. Takže Šnekovi držím palce a snažím se přispět radou, zkušenostmi z mých předchozích neúspěšných pokusů, zkušenosti s náhražkami nikotinu apod.


V jednom svém textu s příhodným názvem Selhání systému se přiznává k překročení povolené hranice počtu cigaret na den. Jelikož vím, jak je takové zakolísání zrádné, tak jsem přispěchal na pomoc, útěchou, ale taky nakopnutí. Jako chlapi jsme tvrďáci, jen tak něco nás neskolí, takže tvrdě. V diskusi jsme se dostali k PIM 1/2 maratónu, na který se oba chystáme, tak jsem ho začal strašit, že ho smáznu, on mi to vrátil svým strojovým tempem a zrychlením na 15. kilometru. Do toho se přidal koyama, jak jsem byl rozjetý v porážení blogerů na dráze, už jsem se chystal ho slovně taky vyzvat a porazit. Něco mě osvítilo, podíval jsem se na koyamův běžecký profil a zvolil výhružku do daleké budoucnosti o pořadníku.
Osobně jsem se diskusí celkem bavil,
Šnek myslím taky, koyama se přidal, tak jsme ho asi zaujali, ostatní nevím. Bylo to takové předsezónní nabuzení k běhu, tréninku a nekouření.

Závěrem bych doplnil pár obrázků s jiným Šnekem. Takový malá komix. Jistě znáte pana Sekoru a jeho pěkné knihy pro děti.

Fuj, tady něco smrdí, Šnek snad kouří!!!

Šneku nekuř, koukej co píšou chytré knihy.Haha, takhle si tě na 1/2 maratónu osedlám.


Co ty si na mě budeš dovolovat, já ti ukážu.

To tak, vezmu kamarády, koyamas family/gang a vyřídíme si to s Tebou.

Osobně bych se viděl spíše jako brouk Pytlík, ten ale neměl opletačky se Šnekem.

To by bylo pro dnešek vše. Myslím, že stačilo. Vracím se k anonymnimu treninku, závodům se od teď budu radši vyhýbat. A hodně dlouho.
6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Šnek
Ahoj Dane
Hezkýýý. To se ti povedlo. Moc pěknej článek a obrázky.

Anonymní řekl(a)...

Zaujali. Takovéhle "štengrování" je podle mě to, co může někdy pomoct, když se ti nechce. Se zaujetím jsem sledoval například loňský "souboj" Foresta s vl001 na IM.

Myslím, že tyhlety slovní duely a drobná popichování jsou prostě chlapům dány již od raných let, kdy se soutěží, kdo doplivne dál či dočůrá víš. :o)

Anonymní řekl(a)...

Šnek. Jo jo. Báječnej mužskej svět.

d řekl(a)...

takové typické pro Kutila Tima

Vyšší výkon hauuu hauuu

Ale jak jsem četl poslední Šnekův trenink, tak je po tom návratu s vysokohorské dechové přípravy pěkně ve formě.

Vl001 řekl(a)...

Krásný :-) Těším se na zápis z nějakého vzájemného souboje. Vyhraje kuřák či nekuřák? :-)

d řekl(a)...

to v001
pozor, oba jsme kuřáci, já momentálně nekouřící, šnek jenom pokuřující.
na souboj/souboje se taky těším.