28. února 2014

První krůček k...

Zdravím pravidelné a náhodné čtenáře. Ne, že by se od posledního příspěvku z roku 2012 nic nedělo, dělo se toho dost, ale nějak nebyl čas. Ten sice není ani teď a v nejbližším roce ho bude ještě míň. Ale tohle by asi chtělo dát ve známost.Jak jsem psal po svém prvním maratonu zde, něco už je splněno, z Maratonu do Atén jsem doběhl, v Doksech i jinde si opakovaně zkusil krátký i poloviční triatlon. Zůstala v textu zmíněná "dostatečná výzva".

Po několika letech určitého přešlapování na místě, období s větším či menším tréninkovým úsilím, jsem loni v létě nakročil a pořídil si na zimní období cyklotrenažér. Od října poctivě sleduji zápasy NFL...Od tohoto nesmělého nakročení následovalo další nakročení, přihláška na Pilman Triatlon. Zkusit si triatlon v kopcovitém terénu. Uvidíme, jak to dopadne. Termínově, s výhledem k roku 2015, mi ale tento závod úplně nesedí.

A tak jsem v úterý učinil první pořádný krok k cíli, přihlásil jsem se na první zahraniční triatlon, konkrétně na akci IRONMAN 70.3 St. Pölten. Ochutnat triatlon v "originální" podobě, IM od IM. Proč tento závod? Důvodů je mnoho, sami organizátoři jich uvádějí 11. Pro mě jsou asi tři. Je to blízko, zkusím si nějaké kopce a pak důvod č.7. 

Začínám řešit organizaci, kdy, jak se tam dopravit, kde se ubytovat,... Budu vděčný za všechny Vaše užitečné rady a doporučení. Očekávám, že to bude jiné kafe než české závody Doksyman či Czechman. 

To by myslím zatím stačilo. Dle času, nálady a chuti třeba napíšu něco před a nebo po závodě.

Jo, málem bych zapomněl (Michale, tohle nečti :-) ).
Pokud by někdo měl zájem o registraci na letošního Czechmana, je k dispozici.1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

První krok, je nejdůležitější, pak už to jde samo ;) IM