17. července 2014

ATEX Biatex - triatlonový komplet

V probíhající sezoně bylo potřeba  doplnit triatlonové vybavení. Dnes mi je dovezli, tak se musím pochlubit.
Před dvěma lety jsem si konečně pořídil triatlonové šortky. Na jednom ze závodů jsem narazil na stánek f. ATEX s pěknými šortkami, které spolehlivě slouží. Letos jsem začal uvažovat o dovybavený horním dílem, ev. triatlonovou kombinézou. Vzhledově a cenově mě zaujala tri kombinéza ATEX Biatex. Světlá barva, ideální do slunečného počasí, neobvyklý design,... Od pořízení kombinézy mě ale můj rádce a poradce IM zrazoval, doporučoval spíše kombinaci top+šortky.

No jo, ale tento design v provedení top+šortky u ATEXu nedělají. Podle pořekadla "Líná huba, holé neštěstí" jsem se emailem zeptal, zda neplánují jeho výrobu. Napsali, že ano, ale až v budoucnu. Následně se ozvali, že by mi testovací vzorek mohli vyrobil.

A za necelé tři týdny ho mám doma. Ochota a rychlost na jedničku. Přikládám pár fotek. Už se těším na sobotní triatlon Železný chlíst. Zde si tento komplet odbude závodní premiéru.K triatlovému kompletu jsem ještě přibral cyklistický dres ve stejném designu.Malý dovětek. Nemám rád zaplacené reklamní články. Toto je trochu reklamní (ale neplacený) článek. Ale za rychlost a ochotu vyjít vstříc si ho tato firma plně zaslouží.

2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Maňa říkala, že je to takové pěkně v národních barvách, ale ku.va proč je ten top tak dlouhý. To musel navrhnout člověk, který nikdy nejel triatlon.

d řekl(a)...

Pročítám své staré příspěvky....
Top a šortky používám už skoro dva roky a nokdy mě nenapadlo, že by horní díl byl moc dlouhý. Jsem naprosto spokojený...